4Brands – Studio Reklamy Białystok

Oferta i portfolio

Poniżej zobaczysz przekrój usług, które wykonujemy.

Kliknij w interesującą Cię kategorię, aby zobaczyć portfolio wykonanych zleceń.

Jeśli nie znalazłeś tego czego szukasz to więcej nietypowych i ciekawych realizacji możemy Ci pokazać jak nas odwiedzisz w naszym biurze przy ul. Podleśnej 3, lok. 7 w Białymstoku.

Projekty graficzne

Wymyślamy i realizujemy. Rysujemy i retuszujemy. Nie boimy się ołówka ani Photoshopa. Mamy dużo pomysłów, smak i lata doświadczenia.

Twój biznes potrzebuje rozpoznawalnego logo, które równie dobrze będzie wyglądać na wizytówce, internetowej reklamie, jak i firmowym aucie. Opracujemy projekt i księgę znaku. Przygotujemy grafiki, retusze zdjęć i fotomontaże. Jeśli zechcesz zaprojektujemy opakowania na Twoje produkty i miejsce ich ekspozycji w punkcie sprzedaży.

Poligrafia

Podobno papier wytrzyma wszystko. Sprawdźmy to. Pełny kolor, folia i lakier, złocenie, tłoczenie, cięcie i gięcie. Coś pięknego!

 Przekazaliśmy naszym Klientom dziesiątki tysięcy wizytówek, naklejek, ulotek, folderów i katalogów. Co miesiąc zapewniamy skład i druk czasopism i gazetek produktowych.

Kalendarze

Dobrze wykorzystaj każdy dzień i koniecznie zaznacz swój wakacyjny wyjazd. Czerwonym markerem. Twój smartfon tak potrafi?

Kalendarze książkowe, biurkowe czy ścienne pomogą w organizacji pracy Twojego zespołu albo w promocji marki wśród klientów. Pamiętaj, że każdy wybierze dla siebie jeden z wielu otrzymanych kalendarzy, pozwól nam sprawić, że to będzie właśnie kalendarz z Twoim logo.

Gadżety reklamowe

A-akcesoria biurowe, B-bidony, C-czytniki kart, D-długopisy, E-etui... w skrócie - gadżety reklamowe od A do Z, a każdy z logo Twojej firmy.

Twoje logo i hasło reklamowe możemy nadrukować na wszystkim. Naprawdę wymienianie możliwych kombinacji nie ma sensu. Z przyjemnością sprezentujemy Ci nasz katalog gadżetów. Skontaktuj się z nami!

Systemy wystawiennicze

Zzzip! W kilka minut rozłożysz ściankę, trybunkę, roll-up i flagi. Twój jest ten kawałek podłogi!

Przede wszystkim mobilność, po drugie trwałość, po trzecie świetna ekspozycja. Do tego projekt grafiki, która przyciąga uwagę. Stwórz przestrzeń, która sprzeda Twój produkt.

Oznakowanie zewnętrzne

Dzięki nam Twoje świetne logo może być świetlne. I zaprezentować się w metrach, a nie centymetrach. Podobno co się zobaczy, tego już nie da się od-zobaczyć.

Oczywiście kasetony świetlne to tylko jedna z możliwości. Oklejamy szyby, wycinamy napisy z plexi i styroduru, budujemy wyjątkowe formy przestrzenne. Niech zauważą Cię z daleka.

Oklejanie pojazdów

Do kilkudziesięciu metrów kwadratowych Twojej powierzchni reklamowej na czterech* kółkach. Na przykład na parkingu przed pałacem Branickich.
*sześciu/ośmiu/dziesięciu


Oklejaliśmy auta osobowe, małe dostawczaki, duże busy, naczepy ciężarówek, HDS, a nawet traktory. Stosujemy trwałe folie i wydruki, które przez wiele lat będą pracowały dla Ciebie.

Odzież reklamowa

Reklama, która nosi się sama. Haft i nadruk od stóp do głów. Czapki, t-shirty, bluzy, spodnie. Zadaj szyku na mieście.

W naszej ofercie znajdziesz odzież na lato i zimę, coś do ozdoby i do ciężkiej roboty. W każdym kolorze i rozmiarze.

Marketing internetowy

Co powiesz na kilkukrotnie więcej zapytań ofertowych? Chętnie? Więc daj się znaleźć i pokaż się z najlepszej strony (nomen omen).

Każdy biznes potrzebuje promocji w sieci, czyli atrakcyjnej strony www, która będzie dobrze wypozycjonowana. Mamy na tym polu sukcesy i zadowolonych klientów.

Nietypowe zlecenia

... czyli takie, które nie pasują do żadnej z kategorii. Co ciekawe mamy na koncie takie zlecenia. Nie szukaliśmy ich, same się znalazły.

Jeśli masz nietypowy pomysł na promocję swojej marki i nie wiesz, jak to wycenić ani komu zlecić realizację - chętnie Ci pomożemy.